جستجو

" هفدهمین نمایشگاه کشاورزی و دامپروری ازمیر ترکیه AgroExpo2022 "

در نمایشگاه دامپروری در ترکیه ازمیر agroexpo انواع مختلف ماشین آلات و ادوات روزی که در کشاورزی کاربرد دارند به نمایش عمومی در می آیند. هدف از برپایی این نمایشگاه معرفی جدیدترین ابزاری است که برای کشاورزی مدرن تولید شده اند.

راهنمای مطلب

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری ازمیر ترکیه AgroExpo

با توجه به اهمیت موضوع کشاورزی و تولیدات آن در چند سال اخیر در جهان، نمایشگاه هایی مانند نمایشگاه کشاورزی ازمیر ترکیه  agroexpo نیز از اهمیت بیشتری برخوردار شده و همه ساله در جهت ارتقای برگزاری و محصولات معرفی شده در آن تلاش می شود. نمایشگاه های ترکیه فرصت بسیار خوبی هستند که بازدیدکنندگان آسیایی با شرکت های تولیدی اروپایی آشنا شده و علاوه بر خریداری مستقیم محصولات آن ها، از تولیدات و فعالیت های آن ها ایده گرفته و به رونق و تغییر استراتژی کسب و کار خود بپردازند.

از بازدید کنندگان مهم این نمایشگاه می توان به فعالان حوزه کشاورزی در ایران اشاره کرد، با توجه به اهمیت ماشین آلات حرفه ای در تولید محصولات بهتر و با کیفیت تر، بازدید از این نمایشگاه به منظور آشنایی با بهترین برندهای فروش ماشین آلات و جدیدترین انواع اهمیت زیادی برای بازدید کنندگان ایرانی دارد.

در نمایشگاه دامپروری در ترکیه ازمیر agroexpo انواع مختلف ماشین آلات و ادوات روزی که در کشاورزی کاربرد دارند به نمایش عمومی در می آیند. هدف از برپایی این نمایشگاه معرفی جدیدترین ابزاری است که برای کشاورزی مدرن تولید شده اند.

شرکتهای پیشرو در بازار و همچنین شرکتهای جوان مرتبط با بخش کشاورزی و دامداری، با محصولات، خدمات و فناوری های نوآورانه و کارآمد متمرکز بر توسعه فعالیتهای کشاورزی و دامداری در سطح حرفه ای، ادغام شده اند.

تاریخ برگزاری نمایشگاه کشاورزی ازمیر

یکی از نمایشگاه های مهم حوزه کشاورزی که همه ساله در ترکیه برگزار میگردد، نمایشگاه کشاورزی ازمیر ترکیه می باشد که در تاریخ 01 – 05 فوریه 2023 ( 12 – 16 بهمن 1401 ) در شهر ازمیر برگزار می گردد.سال گذشته در تاریخ های 02-06 فوریه سال 2022 برگزار شد.

این نمایشگاه به منظور ارائه و معرفی آخرین تولیدات ادوات و ماشین آلات کشاورزی برگزار می شود و میزبان بازدیدکنندگان زیادی از سراسر دنیا و شرکت کنندگان متعدد از کشورهای مختلف می باشد.

تا کنون 14 دوره از این نمایشگاه برگزار شده و رضایت عمومی از محصولات معرفی شده در این نمایشگاه نسبتا بالا می باشد به همین دلیل بسیاری از برندهای معتبری که در زمینه ماشین آلات کشاورزی فعالیت می کنند تمایل به حضور و شرکت در این نمایشگاه دارند.

مزایای حضور در نمایشگاه کشاورزی ازمیر

مهم ترین امتیاز شرکت در نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی ترکیه ازمیر agroexpo بهره گیری از اعتبار این نمایشگاه برای شرکت و برند تجاری است.

با توجه به اینکه غرفه داران این نمایشگاه از کشورهای مختلفی بوده و معتبرترین برندهای تولید ماشین آلات کشاورزی در این نمایشگاه شرکت می کنند، برندها تازه تاسیس با حضور در این نمایشگاه می توانند خود را به رقبا و مشتریان معرفی کنند.

همچنین برای شرکت هایی که به دنبال جذب مشتریان بین الملل به منظور صادرات ماشین آلات خود می باشند نمایشگاه دامپروری در ترکیه فرصت مناسبی است که با کمترین هزینه، با تعداد زیادی از مشتریان بین الملل آشنا شده و محصولات خود را به آن ها معرفی کنند.

شرکت تولیدی پارس خاور یکی از شرکت های حاضر در این نمایشگاه بوده، که با بیش از 40 سال سابقه در خصوص تولید نسل جدید شیرآلات پلیمری تحت فشار ، با بزرگترین سبد محصولات خود طی یک دهه اخیر، در کنار سایر شرکت‌های قدرتمند که سال گذشته در نمایشگاه حضور یافت.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

درباره ما

شرکت تولیدی پارس خاور واقع در شهر صنعتی البرز در استان قزوین، تولید کننده انواع اتصالات و شیرآلات پلی اتیلنی و پلیمری مخصوص با طراحی جدید و پرطرفدار است که در زمینه آبیاری های کشاورزی و نیز انتقال آب مورد استفاده بسیار زیادی قرار دارد. و موجب کاهش هزینه ها و افزایش راحتی و رضایت کشاورزان شده است.

شبکه های اجتماعی ما

خبرنامه پارس خاور

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

ارسال دیدگاه

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن